הצלחה בחיים

הצלחה בחיים

להצליח בחיים זה לדעת ראשית מה נחשב הצלחה עבורי.

לא מה נתפס כהצלחה בעיני האנשים הקרובים לי, בעיני הסביבה, אלא מה זו באמת הצלחה עבורי.

האם הצלחה זה להיות מנהל גדול? האם זה לבחור ללמוד את מה שאני באמת רוצה ללמוד? האם זה להיות רעיה ואמא טובה? האם זה לצאת אחת לשבוע לפאב עם חברים גם בשבועות מאוד עמוסים? האם זה להרגיש מסופק? האם זה לחיות ברווחה כלכלית?

תמונות עתיד של הצלחה

אחרי שמגדירים בצורה כנה מהם תחומי החיים שהישגים בהם מגדירים בעיני את הצלחתי בחיים, מומלץ לייצר תמונת עתיד מפורטת ככל שניתן ביחס להצלחה בתחומי חיים אלו.  דרך טובה לעשות זאת היא לקחת נייר חלק ועט, לשבת לבד במקום שקט, ולכתוב בצורה חופשית כאילו אנחנו נמצאים בהווה של עוד שנה, שנתיים או שלוש – איך נראת ההצלחה בתחום החיים שבחרתי, בצורה הכי מפורטת ומדויקת. לדוגמא, תמונת עתיד של קריירה מוצלחת כוללת תאור של איזה סוג ארגון אני עובד, אלו אנשים עובדים בארגון הזה, איך נראת סביבת העבודה הפיסית, מהו התפקיד שלי, מי המנהל שלי, מהם תנאי העסקה שלי, איך נראה יום עבודה שלי ועוד.

כשיש לנו תמונות עתיד ברורות לגבי מראה ההצלחה בתחומי החיים החשובים לנו, ניתן לעבור לשלב של הגדרת מטרות ספציפיות וגיבוש תוכנית פעולה בכל תחום, ולהתחיל לצעוד, לאט אבל בטוח, אל עבר ההצלחה.

"ההצלחה היא מסע, לא יעד". בן סוויטלנד.

חשוב לזכור שבמסעות יש עליות וירידות, יש צמתים בהם השבילים מתפצלים וצריך לבחור באיזה שביל להמשיך, או באיזה עיקול להישאר קצת לנוח לפני המשך המסע.

כדי להצליח צריך כיוון ומטרה, נחישות, יכולת התמדה ויכולת התמודדות עם כשלונות בדרך.

ליווי מקצועי ע"י מאמנת אישית להצלחה יסייע לך להגדיר מטרות ולעמוד ביעדי ההצלחה שהגדרת.

שותפים למסע

כדאי לגייס ולרתום שותפים למסע אל עבר ההצלחה – אנשים קרובים שיכולים לתמוך, לעזור ולפרגן או /ו פנייה לתהליך אימון אישי להצלחה אשר יסייע לך בגיבוש יעדים והצבת מטרות תסייע לייעל את הדרך להשגת יעדי ההצלחה.

בנוסף יש ערך רב ללמידה מאנשים שהצליחו – מהי הדרך הייחודית בה צעדו, על מה התגברו בדרך, איך רתמו שותפים לדרך, מהו סוד ההצלחה שלהם.

"הצלחה לא באה אליך – אתה הולך אליה."  מרווה קולינס

מאחלת לך דרך צלחה !

 


מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישה

  • Hidden