א. ל.

את לימור הכרתי ב2007 בהיותי מנהל פיתוח בחברה לפיתוח מכשור רפואי, שהיא חלק מקואורפרט אמריקאי מהגדולים והמצליחים בעולם. אולם, העבודה האינטנסיבית המשותפת התחילה שנתיים מאוחר יותר, כשהתמניתי למנכ"ל הארגון בישראל, ולימור לצידי כמנהלת משאבי אנוש. ביחד נהלנו את הארגון – בתוך ארגון ענק ותובעני.. תקופה מדהימה של עשייה אינטנסיבית משותפת. הצלחנו לייצר תרבות ארגונית חדשה שמרכזה טיפוח ערכים: מצד אחד ייחודית לאופי שלנו בישראל ומצד שני משתלבת היטב בתרבות הגלובלית של ארגון האם.

לימור נשאה את הכובע של HRM (מנהלת משאבי אנוש), ומעבר לפורמליקה המורכבת בארגון כזה, שבו נתנה מענה רחב ומכיל ל130 עובדים ומנהלים, היא הייתה עבורי שותפה, יועצת ומאמנת אישית לכל עניין: חכמה ומאזנת, מציגה עוד פרספקטיבה, מביאה את הצד האחר, ובכל החלטה לעולם לא שוכחת את חשיבות הפן האנושי. החלטות אסטרטגיות רבות שהשפיעו רבות על מהות ועתיד הארגון קיבלנו ביחד, וחלקן אף מבוססות על רעיונות שהביאה או שהתפתחו בשיחות. יהיו אלו דיונים על המבנה הארגוני או על מקום הארגון בתוך המבנה הגלובלי, עבודה עם מנהלים בקבוצות השונות, או ארגון אירועים מרכזיים – לימור תמיד הייתה שם פעילה ותורמת.

ביוזמתה יצרנו מספר פעילויות יוצאות דופן שזכו להכרה רבה מצד העובדים וההנהלה הגלובלית. אציין למשל את פורום ההנהלה הלא שגרתי שנקרא "”Pulse שלימור יצרה והובילה בהתמדה מידי שבוע במשך שנים בו דנו רק על העניינים הרכים של הארגון. או טיפוח מצוינות: מעבר להקמת פורומי עובדים שונים מקצועיים ואחרים, לימור הייתה שותפה בפיתוח והובלה של תוכנית מקורית למצוינות שזכתה להצלחה, ובה כל נבחר עובר מסלול מיוחד ולווי של מספר שנים. פעילות נוספת אחרת שהובלה על ידי לימור, הייתה הקמת פורום עובדים שנקרא: Voice of Employee (VOE) – בו נציגים יכלו להביע את דעתם ולהשפיע על ההתנהלות השוטפת של הארגון ולהציע פעילויות. עדות לפעילות הרבה ולהצלחה היו הציונים הגבוהים החוזרים מידי שנה בסקרי שביעות רצון העובדים, ועזיבה כמעט אפסית. לימור בדרכה, שקטה אבל נחושה עשתה את השנוי בארגון לאט אבל באופן יסודי ומשמעותי, ממש כמו טפטוף מתמשך של מים שחורץ בסלע..

לימור, בגוון אישי, התקופה שעבדנו ביחד נטועה בליבי… השלמנו אחד את השנייה.. מצאתי בך את ההקשבה המדהימה, והמשהו הזה המאזן והשקט שפותח את הלב.. יש בך את המתינות וצלילות המחשבה וגם שצריך את הנחישות והתעוזה! את מוצאת את הדרך להביא את עצמך בזמני שגרה וגם בקונפליקטים ומקומות קשים, מביאה את הידע המקצועי הרב, התבונה, האנושיות, ושפע של נעימות ורגישות.

תודה ענקית ואהבה רבה

א.   ל.