היכרות – התחלה

המפגש הראשון ביננו הוא מפגש היכרות, אספר לך מהו אימון, קצת על עצמי ועל הגישה שלי כמאמנת ובעיקר אקשיב – מי אתה, למה הגעת עכשיו לאימון, איזה שינוי אתה רוצה לחולל בחייך ובאילו תחומים.

נגדיר מטרות – נסדר מחשבות

מכאן נצא להגדיר באופן ברור את מטרות העבודה בתהליך האימון. ניצור הסכם הכולל "תוצאות מפתח" מוגדרות ומדידות לכל תחום שתבחר להתאמן בו. תוצאות המפתח מורכבות גם מתוצאות קונקרטיות של עשייה (למשל קבלה למקום עבודה חדש או מציאת זוגיות…) וגם תוצאות ברמת ההוויה, תחושת ה-Well Being שלך בחיים. אלה כמו נקודות ציון על המפה, אליהן אנחנו רוצים להגיע בסיום תהליך האימון.

זמן לגילוי הייעוד האישי

אולי אתה יודע ואולי לא, אבל הגעת לעולם עם ייעוד ייחודי לך. הוא מנצנץ לרגעים בחייך כמו מטבע יקר ערך ואז נעלם. יתכן שהייעוד שלך הופיע בתקופות שונות ובמגוון תחומים שונים ונחווה אצלך כשיא של סיפוק והגשמה עצמית. בתהליך האימון נחשוף מהו הייעוד האישי שלך ונתמצת אותו למשפט אחד רב עוצמה. התהליך קצר ומופלא ונותן בידך כלי משמעותי לקבלת החלטות.

מחויבות לעבודה יסודית

נמשיך ונעבוד על קידום מטרות האימון שבחרת מתוך "תוצאות המפתח" ברמת העשייה וההוויה, פיתוח תובנות והעמקת המודעות האישית שלך. בתהליך נשלב כלים כמו "משחק הרווחה" בו תדרג סטטוס בתחושת ה-Well Being, "משחק התוצאות" בו תערוך את סיכום משימות הבית שלך ו"משחק קווים מנחים" בו תאסוף משפטים המסכמים את התובנות שלך מתהליך האימון.

סיכום האימון וצידה להמשך הדרך

שתי פגישות האימון האחרונות מוקדשות לאינטגרציה של כל תהליך האימון, נסכם את התהליך במלואו, נתבונן במטרות שהושגו על פי "תוצאות המפתח" שהגדרנו בהתחלה ונאסוף את כל הכלים שרכשת לתוך סל אחד שאתו תמשיך בדרך מדויקת וברורה יותר. נבחן במשותף מהם הדברים שאתה רוצה להמשיך לקדם מכאן בכוחות עצמך, ובזכות הדברים שלמדת בתהליך האימון וניצור מסגרות תומכות להמשך הדרך. אחת ממטרות האימון היא לפתח יכולות עצמאיות לקידום מטרות ללא תלות במאמן. אז מכאן: המשך דרך צלחה לך! ובמידת הצורך אני זמין לך בצמתים נוספים בחייך.

צור קשר ונקבע פגישת היכרות ללא עלות 054-7299615