שלום, אם אתה כאן זה סימן שהגעת לנקודה שאתה רוצה לעשות שינוי בחייך. אתה מתבונן למעלה ורואה הר מקסים – הר השאיפות, הרצונות  והחלומות שלך, לפעמים הוא ברור ובהיר ולפעמים נסתר ואפוף ערפל. ואתה עומד למרגלותיו ומתלבט… מה הדרך? איך אגיע לפסגה הזו, שיכולה להיות זוגיות מאושרת, קריירה מסוימת, יציאה מחסות ההורים, הבראה ממחלה, מימוש של חלום ילדות ישן ועוד…

אימון אישי כמפת ניווט לחייך

אני רואה אימון אישי כבנייה של מפת ניווט איתה תוכל להסתובב בביטחון בעולם. אעזור לך לשרטט במדויק את המפה שלך: בתהליך האימון תבין מה חשוב לך, לאיזה יעדים ברצונך להגיע ותקבל ממני כלים משמעותיים שיסייעו לך בדרך. לאורך תהליך האימון האישי, כמו בחיים, אתה מנווט את דרכך – קובע על מה עובדים, מכתיב את הקצב, בוחר סדרי עדיפויות ומקבל בעצמך החלטות.

אני מלווה אותך

מאוד קשובה, מעצימה ותומכת, שואלת שאלות מכוונות שהתשובות עליהן מגלות לך עוד קטע מהדרך, חושפות עוד איכות שלך שמזמן לא ראתה אור שמש, מרטיטות מיתר חלום רדום שמתעורר בשמחה ונותנות כוחות חדשים לתמוך בשינוי.

21 יום עד שדפוס חדש מתבסס

תהליך אימון אישי הוא תהליך ממוקד האורך 9 פגישות ונמשך ברצף של 4-5 חודשים. נפגש אחת לשבועיים – שלושה לפגישה של שעתיים. בין פגישה לפגישה תעבוד על היעד שהגדרת. מחקרים רבים הוכיחו ש-21 יום הם פרק הזמן להשלים תהליך מוחי (עצבי) של שינוי דפוסים.

באימון אישי תוכל לעבוד על שינוי בתחומים שונים בחייך

בפגישה הראשונה תוכל להגדיר יעדים לתהליך האימון מתחומים שונים בחייך ביניהם: זוגיות, פרנסה, קריירה, בחירת מקצוע, בריאות, התפתחות אישית, חברים, הורות ועוד…תתפלא לראות איך דברים קורים במקביל ואיך עבודה על תחום אחד משפיעה לטובה גם על תחומים אחרים.

תוצאות ברמת העשייה וברמת ההוויה

בתהליך אימון אישי נגדיר בבירור את תוצאות המפתח כבר במפגש הראשון ונתייחס אליהן לאורך התהליך עד להשגתן בסיומו. אני מתייחסת לתוצאות האימון הן ברמת העשייה – תוצאות מדידות הנראות לעין כמו שינוי בקריירה, מציאת זוגיות, קידום בעבודה, וכל תוצאה אחרת שבחרת והן ברמת ההוויה ה- Well Being מבחינת התחושה הפנימית שלך.

תוך 5 חודשים מעכשיו לאחר אימון אישי, תוכל להתבונן בסיפוק מפסגת ההר, נוף נפלא סביבך, והדרך עוד ועוד נפתחת לפניך…

צרו קשר לקבוע פגישת היכרות ולהניע את השינוי בחייך 054-7299615!