בזכות הרקע והניסיון המקצועי העשיר המשותף, אנו מציעות לכם מענה שלם לפתרון סכסוכים, הכולל התייחסות להיבטים השונים של הסכסוך: רגשיים, כלכליים ומשפטיים.

מהלך הגישור

חלקו הראשון של התהליך כולל:

  • פגישת היכרות משותפת: הסבר על תהליך הגישור – כיצד מתנהל, מה תפקידנו כמגשרות, מה נדרש מכם כדי להצליח ליישב את הסכסוך בדרך זו, הכרות ראשונית שלנו אתכם ואת הסכסוך.
  • פגישות אישיות: נפגש עם כל אחד מכם באופן אישי, על מנת להכיר יותר את נקודת המבט של כל אחד על הסכסוך, את הצרכים האישיים, רעיונות לפתרונות ועוד.
  • פגישה משותפת: לאחר סיכום ועיבוד הדברים שעלו בפגישת ההיכרות המשותפת ובפגישות האישיות, נציג בפניכם את תמונת המצב כפי שאנו רואות אותה בשלב זה, את כל הנושאים העומדים על הפרק, ואת המלצותינו לגבי המשך התהליך. לאחר הצגת הדברים נשמע את התייחסותכם ונחליט במשותף לגבי הצעדים הבאים. בסיום פגישה זו נציג אומדן משוער לכמות הפגישות הנדרשות.

המשך התהליך – יצירת פתרונות לנושאי המחלוקת השונים:

  • סדרת פגישות משותפות ובמידת הצורך גם פגישות אישיות, במהלכן נעלה מספר רב ככל האפשר של פתרונות לכל נושא, בנחן כל פתרון אל מול הצרכים האישיים והמשותפים, עד שנגיע לבניית פתרון כולל המוסכם עליכם.
  •  עריכת מסמך המפרט את כלל ההסכמות שגובשו ומציג פתרונות יישומיים לנושאים השונים, באופן שנותן מענה לצרכים הייחודיים של הצדדים.

סיום התהליך:

במידה ויש צורך לתת להסכם זה תוקף של פסק דין  אנחנו מלוות אתכם עד לסיום התהליך – העברת המסמך שגובש לעו"ד לצורך עריכה סופית של ההסכם, ועד קבלת תוקף של פסק דין ע"י בית המשפט הרלוונטי.

 

חשוב לנו מאוד שתצליחו ליישם בפועל את ההסכמות אליהן הגעתם, ולכן במידה ויתעוררו קשיים כלשהם  לאחר סיום התהליך נעמוד לרשותכם כדי לסייע לכם להתגבר עליהם ולהמשיך קדימה.

ניתן ליצור עמנו קשר בכל דרך שנוחה לך – למלא את הפרטים מטה ונחזור אליך, להתקשר 054-7299615 או לשלוח הודעת ווטסאפ

 

  • Hidden