קריירה היא הרבה יותר מפרנסה. היא ערוץ לביטוי היכולות והכישרונות שלך, שדה לצמיחת מערכות יחסים, התמודדות מול אתגרים ודרישות. היא מגדירה חלק מזהות וסטאטוס שבו הנך נמצא. עבודה היא חלק משמעותי מהיומיום שלך ויש לה השפעה גדולה על חייך…

האם אתה אוהב את העבודה שלך?

אם התשובה היא "לא" או "כן אבל…" אתה מוזמן לאימון קריירה. פעמים רבות יש פער בין הקריירה שחלמת עליה, מקום העבודה ששאפת אליו, התפקיד שרצית להשיג, המשכורת שתכננת להרוויח ובין העבודה שיש לך ביד…

אימון קריירה יכול לעזור לך:

  • להתקדם בעבודה
  • לשפר שכר ותנאי העסקה
  • לשנות תחום, לבצע הסבה מקצועית
  • לבחור מקצוע מדויק עבורך
  • לפתוח עסק עצמאי
  • להתקבל לעבודה שאתה רוצה

להעז לחלום מחדש

בפגישת האימון הראשונה נעורר, נזכר, נתלהב מהחלום האמתי שלך לגבי קריירה. כל מה שעולה, כל מה שאתה רוצה ושואף אליו, כל מה שאתה רוצה לבטא ולהשיג יקבל מקום, יירשם ויהווה את הבסיס שלנו לעבודת האימון.

לבנות את תסריט הקריירה שלך

ניצור תמונה עתידית בה תבחר האם אתה שכיר או עצמאי, באיזה סוג ארגון אתה עובד ומה גודלו, מיהם האנשים שעובדים סביבך, מה האווירה במקום העבודה, באיזה תפקיד אתה עובד, כמה אתה מרוויח ומה תנאי העבודה. נמשיך את התסריט ונדמיין איך נראה יום עבודה עתידי שלך ומה האופק להמשך.

אתה המפיק של חייך

אימון קריירה כולל 9 פגישות. באימון נגדיר מטרות קונקרטיות שיקדמו אותך למקום שאתה רוצה להיות בו. נכין תכנית פעולה הכוללת יעדים ומשימות. אתה קובע מה חשוב לך, באיזו מטרה להתמקד ואחראי על ביצוע המשימות בין פגישה לפגישה.

יוצא מהאימון עם כלים לחיים

על פי מטרות האימון שלך תקבל את סל הכלים שיעזור לך, ביניהם: פיתוח מיומנויות משא ומתן על תנאים ושכר, גיבוש מיומנויות ניהוליות, כלים לקבלת החלטות, פיתוח יכולות להעברת מסרים, מתן משוב וקבלת משוב, גיבוש תוכנית עבודה לקידום יעדים ומטרות ועוד.

במסגרת אימון קריירה תוכל להתקדם לעבר הקריירה שאתה חולם עליה

צור קשר ונקבע פגישת היכרות  054-7299615