רקע לימור לתחומים

מאמנת אישית

הבחירה ללמוד אימון אישי ולאחר מכן ההחלטה לעסוק בזה בפועל, היו שלב נוסף בהתפתחות האישית  ובבניית מסלול הקריירה שלי.  מצאתי באימון גישה שהתחברה לתפיסת עולמי לגבי לקיחת אחריות אישית על החיים שלנו כבני אדם וחופש הבחירה לעצב את חיי על פי רצונותי ושאיפותי. בנוסף, עצם הרעיון של היעזרות באיש מקצוע, בחזקת "טובים השניים מן האחד", היה דבר שאימצתי כבוגרת. בצעירותי האמנתי שאני מסוגלת לעשות כל דבר בכוחות עצמי, האופציה להיעזר – לקחת שותף לדרך, לא היתה בלקסיקון שלי. כשהפכתי לאמא נעזרתי פעם ראשונה באיש מקצוע בתחום הטיפולי, מאז הבנתי שבחירה זו הינה בחירה אחראית של לקיחת אחריות, אכפתיות, מסירות ושאיפה לעשות את הדברים בצורה הטובה ביותר.

כמאמנת אישית אני מציעה ללקוחותי הזדמנות להיעזר בתוכנית אימון אישית על מנת לקדם את מטרותיהם. מסע האימון הוא מסע משותף של הגדרת מטרות, סדרי עדיפויות, תוכניות פעולה, למידה, העמקת מודעות ואיסוף תובנות מהתהליך האימוני להמשך החיים. 

מאמנת אישית להצלחה

אנשים מחפשים הצלחה – בקריירה, במציאת בן  או בת זוג, בתפקידם כהורים ועוד. אימון אישי הינו תהליך אשר בעזרתו אפשר להתקדם אל עבר ההצלחה. בתחילת תהליך האימון אני מסייעת ללקוח להגדיר מהן המטרות האימוניות – איך תראה הצלחה בכל תחום חיים שבחר להתאמן בו. לאחר מכן מגדירים מדדים ברורים להצלחה, אשר יאפשרו בסוף האימון לבחון האם הלקוח השיג את מטרותיו. הצלחה היא עניין יחסי וסובייקטיבי, ולכן שלב הגדרת המטרות הוא משמעותי ביותר, חשוב לי לוודא שהלקוח מגדיר בבירור, בכנות ובדיוק מהן מטרותיו ביחס לתוכנית האימון. כשהמטרות ברורות ניתן לצאת לדרך. במפגשי האימון נעשת עבודה על כל אחת מהמטרות, כאשר הלקוח הוא בעל הבית של התהליך – הוא מתווה את הדרך, את הקצב, את סדר הדברים, ואני שם כדי לסייע לו, לשמור על מסגרת, לאתגר אותו, להסיט מכשולים אם צצים – להיות איתו ולידו לאורך המסע.

מאמנת אישית לקריירה

אימון אישי בתחום הקריירה מסייע לאנשים המעוניינים לעשות שינוי בקריירה ונמצאים בפרשת דרכים וצומת החלטות בתחום הקריירה. דוגמאות לצמתים בהם אימון קריירה יכול לתרום ולסייע לקבל החלטות ולהגדיר יעדים: שינוי קריירה לאחר לידה, קריירה שנייה לאחר ההייטק, רצון להתקדם ולשדרג את התפקיד ואת התנאים הנלווים לו, בחירת מקצוע לחיים, קבלת תפקיד ניהולי ראשון ועוד. הדגש באימון אישי לקריירה הוא על הקניית מיומנויות וארגז כלים איתו תוכלו לממש את עצמכם בתחום הקריירה , להגדיר יעדים ולהשיג מטרות. סיפוק בתחום הקריירה תורם לאין שיעור לתחושת האושר האישי והסיפוק הכללי מהחיים.

מאמנת אישית לחיים

אנשים רוצים להרגיש טוב ביחס לחייהם. ישנם אנשים אשר באים לאימון משום שרוצים לשפר את שביעות הרצון והתחושה הכללית – רוצים ליצר לעצמם שעות פנאי בתוך מרוץ החיים על מנת לעסוק בתחביבים ישנים, רוצים לשפר את מערכת היחסים הזוגית ועוד. בתחילת התהליך מגדירים מטרות ומדדים גם לנושאים הקשורים להרגשה. לדוגמא, אם כיום שביעות הרצון שלי ביחס למערכת היחסים הזוגית היא בינונית, ניתן להגדיר כמטרה אימונית להיות בסוף התוכנית עם שביעות רצון גבוהה ביחס לזוגיות.   בנוסף מגדירים בתחילת האימון  ארבע עשר מרכיבים של רווחה אישית – איכויות המאפיינות את הלקוח שהוא במיטבו, וגם עליהן עובדים לאורך התוכנית.

אימון אישי לחיים מניח שלתחום חיים אחד יש השפעה על תחום חיים אחר, ולכן מסתכל על החיים בצורה מערכתית. אימון כזה מכיל מטרות משני סוגים: מטרות של עשייה קונקרטית (doing) ושל הוויה (being).

כמאמנת אישית אני חווה לאורך מפגשי האימון אינטראקציות אנושיות כנות ומשמעותיות. אני מודה על הזכות לסייע לאנשים

לקדם דברים החשובים להם בחיים – במסגרת תוכנית אימון להצלחה או תוכנית אימון אישי לחיים.


מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישה

  • Hidden