לימור לייזר

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בסוציולוגיה ארגונית. מוסמכת כמגשרת, בעלת התמחות בגישור במשפחה. בעבר שותפה בהקמת עמותה אזורית לגישור בקהילה ומנהלת העמותה. במסגרת פעילות העמותה הנחתי תהליכי גישור ליישוב סכסוכים במגוון תחומים והעברתי סדנאות בנושאי תקשורת והתמודדות עם קונפליקטים. בעלת 25 שנות ניסיון בליווי אנשים במסגרת תפקידים וארגונים שונים: ניהול משאבי אנוש בחברות הייטק גלובליות ובמכללה אקדמית, הובלת תהליכי גישור, אימון ו NLP באופן פרטני וקבוצתי במסגרת עסק עצמאי. הסמכות מקצועיות נוספות: אימון אישי, NLP Trainer.

ובנימה אישית, נחשפתי לראשונה לעולם הגישור במהלך חופשת הלידה עם ביתי האמצעית, בזכות חברה שסיימה קורס גישור ואמרה לי: "כדאי לך ללמוד גישור, זה משהו טוב לחיים…"  נרשמתי ללימודי הגישור ואכן המקום הראשון בו יישמתי את מה שלמדתי היה בבית… עם האיש שלי… התחברתי מיד לתפיסת העולם שעומדת מאחורי הגישור ולפרקטיקה. עם סיום הקורס הרגשתי שזו רק ההתחלה, ידעתי שאמשיך עם הגישור באופן כלשהו בעתיד. ובאמת כעבור כמה שנים נקרתה בידי הזדמנות מיוחדת להצטרף לתהליך הקמה של מרכז גישור בקהילה ולעמוד בראשו. מאז הגישור עבורי הוא לא רק מקצוע, הוא דרך חיים, דרך להתמודדות עם חילוקי דעות, דרך שעוזרת לקיים תקשורת בינאישית ומערכות יחסים טובות יותר בכל מעגלי החיים.

רותי סולומון

רואת חשבון מוסמכת, בעלת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות.  מוסמכת כמגשרת,  בעלת התמחות בגירושין בשיתוף פעולה בצוות רב תחומי. מלווה משפחות ויחידים לעצמאות כלכלית,  מנחה קבוצות ומרצה בארגונים בנושאי כלכלת המשפחה במסגרת עמותת "פעמונים".  עוסקת ביעוץ לעסקים, אימון אישי ו- NLP במסגרת עסק עצמאי. בעלת 30 שנות ניסיון בתחום הכספים כחשבת וסמנכ"ל כספים: ניהול הכספים ותהליכי יישוב סכסוכים כספיים בחברות גדולות, בעסקים גדולים וקטנים ובכלכלת משפחה. הסמכות מקצועיות נוספות: ניהול סיכונים כספיים בארגונים, NLP Master Practitioner.

ובנימה אישית, בכל מסלולי חיי, ובמיוחד בקריירה המקצועית שלי, כסמנכ"ל כספים בחברות גדולות, מצאתי עצמי לעתים קרובות, בתפקיד המתווכת והמגשרת. אם זה בסכסוכים עסקיים, או בסכסוכים על רקע אגו ופוליטיקה בין בכירים בחברה או בין העובדים הכפופים לי.  שמתי לב, שגם בתוך המשפחה המורחבת שלי, תמיד הייתי זו, אשר באופן טבעי ואינטואיטיבי, מגשרת במחלוקות כאלה ואחרות. הבנתי, שזה המקום הטבעי שלי וזה הייעוד שלי בחיים. זו הסיבה, שאחרי קריירה של כ-30 שנים בתפקידים בכירים מאוד בתחום הכספים בישראל, החלטתי לפנות לקריירה שנייה בתחום הגישור. בחרתי ללמוד ולהתמחות בתחום, ולהביא איתי את ניסיון החיים הרב שצברתי. אני מרגישה שהעיסוק בגישור מותאם אלי כמו "כפפה ליד".

אנחנו מאמינות מאוד בתהליך הגישור כדרך יעילה ונכונה לפתרון סכסוכים באשר הם. בפרט במקרים בהם מדובר בסכסוך בין אנשים שמערכת היחסים ביניהם תמשיך להתקיים, בצורה זו או אחרת, גם לאחר יישוב הסכסוך. יישוב סכסוך בדרך הגישור מפחית מתחים, מאפשר תקשורת אפקטיבית ומקדם שיתוף פעולה עתידי.

ניתן ליצור עמנו קשר בכל דרך שנוחה לך – למלא את הפרטים מטה ונחזור אליך, להתקשר 054-7299615 או לשלוח הודעת ווטסאפ

  • Hidden